جستجو کلینیک

بيمارستان فوق تخصصي صارم
بيمارستان فوق تخصصي صارم
مامايي - زنان - ناباروري - حاملگي پرخطر - سقط هاي مكرر - نوزادان - كودكان - جراحي عمومي - اونكولوژي زنان - داخلي - قلب و عروق - گوارش و كبد و آندوسكوپي - گوش و حلق و بيني - دندانپزشكي - غدد - اورولوژي - ليزر كم توان - سلامت خانواده - شنوايي سنجي - تغذيه
فاز 1 بيمارستان تخصصي و فوق تخصصي «صارم» در زميني به مساحت شانزده هزار متر مربع و زير بناي حدود چهارده هزار متر مربع در مرداد ماه 1385 به بهره‌برداري رسيد. فاز 1 بيمارستان داراي قسمت‌هاي درماني، آموزشي، پژوهشي و پشتيباني به همراه بخش‌هاي بستري بيماران، اتاق‌هاي عمل، بخش زايمان و بخش‌هاي مختلف ديگر مي‌باشد. آنچه بيمارستان صارم را از ديگر مراكز درماني متمايز مي‌كند در يك جمله تخصص، دانش، سليقه و منطق به كار گرفته شده در آن است تا بتواند بهترين خدمات را به مراجعان خود ارائه نموده و محيطي فرح بخش را به ارمغان آورد. همچنين در راستاي محرك‌هاي مثبت ديداري با هدف ايجاد روحيه و هيجان مثبت، چشم اندازهايي با الهام از طبيعت مانند آبشار، نهرهاي روان، گلكاري و درختكاري طراحي و ساخته شده است. ساختار فيزيكي و بناي بيمارستان به گونه‌اي طراحي شده است تا محيطي با نشاط همراه با انرژي‌هاي مثبت و دلپذير را براي همه همكاران جهت سرويس دهي بهتر فراهم كند. فاز 1 بيمارستان صارم داراي 6 طبقه (همكف، لابي و 4 طبقه) مي‌باشد كه واحدها و بخش‌هاي مختلف در اين طبقات جانمايي شده‌اند. در انتهاي راهروي بخش‌ها نيز درب خروج اضطراري جهت دسترسي به پله‌هاي فرار تعبيه شده است. اين بيمارستان در ارتباط با سيستم‌هاي مديريتي ISO 9001 را اخذ نموده است و مديريت بيمارستان خط مشي كيفيت را در ارتباط با مسائل ايمني، بهداشت حرفه اي و محيط زيست را ابلاغ نموده كه در حال انجام مي باشد.
شهر: : تهران

هدف اين سايت ايجاد آگاهي و اطلاع رساني در مورد دوره عادت ماهانه، زمان شروع  دوره عادت ماهانه، زمان شروع دوره تخمك گذاري جهت اقدام به بارداري و يا جلوگيري از بارداري هاي ناخواسته و همچنين ايجاد سوابق دوره هاي ماهانه به همراه علائم و نكات درج شده روزانه براي مشتركين جهت ارائه به مراكز پزشكي مي باشد.

به آساني و سرعت مي توانيد دوره هاي ماهانه در ماههاي آينده خود را مشاهده نماييد

اگر قصد داريد براي آينده خود از قبيل مسافرت، انجام فعاليت هاي مورد نظر، اقدام به بارداري و ... برنامه ريزي نماييد و اين برنامه ها ممكن است با زمان عادت ماهانه شما تداخل داشته باشد و يا از زمان تخمك گذاري خود آگاهي نداريد، مي توانيد با استفاده از تقويم بانوان، اين نگراني را به حداقل برسانيد.سايت "تقويم بانوان" عادت ماهانه و يا دوره هاي تخمك گذاري بعدي شما را با توجه به سوابق اطلاعات دريافتي، به شما اعلام ميكند.

نگهداري علائم پيش از قاعدگي، وزن و خلق و خو جهت ارائه به مراكز پژوهشي و پزشكي

اين سايت، تنها يك تقويم براي بانوان نيست، بلكه اين امكان را به شما مي دهد كه يادداشتهاي روزانه، وزن، خلق و خو و ساير علائم جسمي و روحي خود را ثبت كرده و در صورت نياز به مراكز پژوهشي و پزشكي ارائه نماييد.

امكان فعال سازي و غير فعال سازي ارسال ايميل و پيامك

يكي از امكانات اين سايت اعلام دوره ي قاعدگي بعدي بصورت خودكار از طريق ارسال پيامك و ايميل مي باشد.شما اين امكان را داريد، در صورت تمايل و در هر زمان سرويس ارسال پيامك يا ايميل را از طريق پنل خود غير فعال نموده و در زمان دلخواه مجددا اين سرويس ها را فعال نماييد.